Kafa Dengi Yayınları - TYT Fizik - Soru Bankası.pdf


Kafa Dengi Yayınları - TYT Fizik - Soru Bankası.pdf
Kafa Dengi Yayınları - TYT Fizik - Soru Bankası.pdf


Gelişmekte olan teknoloji ile birlikte artık hayatlarımız eskisi gibi değil. Buna öğrencilikte dahil. Covid-19 yüzünden yapılan kapanmalar ile birlikte eğitimin online olması aslında geleceğin küçük provası gibiydi. Hala bazı üniversitelerin online eğitim yapması veya yüz yüze eğitim yapan üniversitelerin hibrit eğitimi tercih etmesi. Gelecek çağlarda eğitimin tamamen sanal ortama taşınması için hazırlıklar diyebiliriz. Bugün bile tamamen sanal eğitime geçilse buna büyük bir çoğunluk itiraz etmeyecektir. Çünkü bugün bir çocuğun eğitim masrafı 1. Sınıftan lise sona kadar bir milyon tl. Gün gittikçe artan enflasyon, kurun sabit durmaması, ulaşım masrafları vb. de cabası. 

Kaynak Pdf olarak artan masrafları azaltmak için öğrencilerin soru bankalarına karşı olan harcamalarını tasarruflu hale getirmek için kaynak kitapların birkaç sayfadan oluşan Pdflerini paylaşıyoruz. Böylece kitabı satın almadan önce inceleyebilir. Kitabın seviyesinin kendi seviyesi ile uyumlu olup olmadığını karşılaştırabilir. Bu şekilde zamandan ve gereksiz harcamadan tasarruf edebilir.

Kaynak Pdf olarak yaptığımız paylaşımlar ile herhangi bir kurum veya kuruluşa zarar vermek amaçlanmamaktadır. Aksine bölgesel kalmış yayınevlerinin Türkiye genelinde adını duyurmak ve satış oranlarını artırmaktır. Başka bir faydamızda soru bankası yayınevlerinin çıktığı reklamları tam olarak hedeflediği kitleye ulaştırmaktır. Böylece gereksiz ve dönüşümsüz tıklamaların ve gösterimlerin önüne geçmektir.

Kaynak Pdf olarak telifli içerik paylaşmaktan elinden geldiği kadar uzak durmaktadır. Eğer paylaşılan içeriğin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız ve telif hakkı sahibi iseniz lütfen İLETİŞİM sekmesinden iletişime geçerek içeriğin kaldırılma talebinde bulununuz. Telif hakkı talebinde bulunmadan önce görselde ve isim olarak paylaşılan içeriğin, indirilen içeriği tam olarak temsil etmediğini göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer isim, görsel ve dosya tam olarak eşleşiyorsa telif hakkı talebinde bulunun. Telif hakkı bidirilen Pdf Soru Bankası 7 iş günü ve saati içinde ulaşıma engellenecektir.

Kaynak Pdf olarak bizi nasıl bulabilirsin sorusunun cevabını veriyoruz. Google ‘Kaynak Pdf’ , ‘PDF Soru Bankası’ , ‘Soru Bankası PDF İndir’ , ‘Soru İndir Pro’ aratarak sitemize ulaşabilirsiniz. Daha kolay ulaşmak için ‘Sık Kullanılan Siteler’ arasına ekleyerek sitemize ulaşımı daha kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.


إرسال تعليق (0)
أحدث أقدم